HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

Kılavuz Soft, 2005 yılından itibaren  e-ticaret alanında elde ettiği  tecrübesini yazılım sektörü ile harmanlayıp sizlere  özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Güçlü yazılım altyapısı, uzman personeli ve tecrübesi ile e-ticaret dünyasına girmek isteyenlere en ideal çözümleri sunmaktadır.

Kılavuz Soft | E-Ticaret Rehberi | Anahtar TEslim E-Tiaret sitesi

Kılavuz Soft, Türkiye’nin en gelişmiş pazaryeri entegrasyon yapısı ile müşterilerine katkı sağlamaktadır. Bu entegrasyon ile n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, çiçeksepeti, amazon, epttavm,akakçe gibi piyasadaki en büyük pazaryerlerine tek panel üzerinden ürün ve sipariş yönetim imkanı sunulmaktadır. Bu özelliği ile Türkiye’de TEK olma özelliğini de korumaya devam etmektedir.

Kılavuz Online | E-Ticaret Rehberi

Bizi ayıran en önemli özelliğimiz ise kılavuz olma misyonumuzdur. E-Ticaret ile ilgili yapılması gereken tüm işlemleri müşterilerimiz adına tamamlayıp, müşterilerimiz için bir e-ticaret kılavuzu görevi üstlenip anahtar teslim e-ticaret sistemini sunuyoruz. Böylece Kılavuz Soft ile tanışan müşterilerimiz işlemlerden sonra ertesi gün tüm pazaryerlerinde ve kendi sitelerinde sipariş almaya başlayabilmektedirler.

Ücretsiz Deneyin...

Numaranızı Bırakın, Hemen Dönüş Yapalım.


    ücretsiz

    DEmo E-Ticaret Sitesi talebi

    İnceleyin & Karar Verin