SIKÇA SORULAN SORULAR

Pazaryeri

Paket içeriğinde pazaryeri entegrasyonu olan e-ticaret paketlerimizde N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, Epttavm.com, Trendyol.com gibi çeşitli pazaryerlerindeki mağazalarınız ile e-ticaret sitenizi entegre ederek ilgili platformlardan gelen siparişlerinizin e-ticaret panelinizden yönetimini sağlayabilir ve ürünlerinizi kolayca ilgili pazaryerlerinde satışa sunabilirsiniz.

Kesinlikle Hayır! Eğer aldığınız paket içerisinde pazaryeri entegrasyon özellikleri mevcut ise ek bir ücret ödemeden e-ticaret sitenizle pazaryerlerinizi API yoluyla entegre edebilirsiniz.

Evet, paketiniz dahilinde hangi pazaryerleri var ise Kılavuz Soft Yönetici Paneli vasıtasıyla tüm mağazalara ürün yükleyebilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyon özelliklerimiz ile birlikte pazaryerlerindeki siparişlerinizi ve ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Pazaryerlerindeki ürünlerinizi sisteme çekebilir ve e-ticaret panelinizdeki ürünleri kolayca pazaryerlerinde toplu olarak veya tek tek satışa sunabilirsiniz.
Pazaryeri monitörü kullanmakta olduğunuz pazaryerlerine ürün aktarımlarınızı takip edebileceğiniz ve pazaryerlerine ürün aktarımı esnasında karşılaştığınız sorunlar ile ilgili hata mesajlarını görüp buna göre işlem yapmanızı sağlayabilecek olan bir hizmettir.
Evet, instashop modülümüz tüm paketler için ücretlidir.

Entegrasyon

PRO paket ve diğer üst paketleri almanız dahilinde şu pazaryerlerindeki mağazalarınıza sitenizi entegre edebilirsiniz:

 • N11
 • GittiGidiyor
 • Hepsiburada
 • Trendyol
 • ePTTavm
 • Amazon.com.tr

Paytr.com, Iyzico.com, Moka.com, Payu.com.tr, PayPal, iPara.com gibi çeşitli ödeme yöntemleri ile birlikte bankalara ait sanalpos entegrasyonlarını ve kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme, banka havale/eft ödeme ve mail order ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Evet, sisteme 3.parti uygulama kodları ekleyebilirsiniz.
Evet, e-ticaret sitenizden tek tıklama ile müşterileriniz Whatsapp üzerinden size mesaj gönderebilirler.
Evet, instashop modülümüzü tüm paketlere entegre edebildiğimiz gibi ücret ödemeniz gerekecektir.
Hayır. Kesinlikle yazılımlarımıza ait dosyaları paylaşmıyoruz. Yazılımları yalnızca şirketimize ait sunucularda barındırıyor ve size ait hosting/sunucu üzerine kurulumunu kesinlikle yapmıyoruz.
Eğer farklı bir e-ticaret firmasından yazılım kullanıyorsanız e-ticaret sitenizdeki ürünleri size sunacağımız yeni e-ticaret sistemine çekebilir, ürün verilerinizi (şifreler hariç) yeni sisteme aktarabiliriz.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret siteleri alan adı (domain) NS yönlendirmenizi yaptıktan sonra 24 saat içerisinde standart tasarım ile teslim edilir. Eğer özel tasarım talebiniz varsa özel tasarımınız 7 iş günü içerisinde e-ticaret sitenizin arayüzüne giydirilir.

Özel tasarım ile tarafınızın talebi doğrultusunda varsa örnek beğendiğiniz e-ticaret siteleri incelenerek sizlere talebinize uygun yeni bir tasarım hazırlanır ve teslim edilir.
Hayır, yalnızca ilk yıl için ücretsiz olup sonraki yıllarda yenilenmek istenirse domain bedelinin ödenmesi gerekir.
E-Ticaret siteniz için sunucu limitleri dahilinde trafik ve web alanı limitsiz olarak sunulmaktadır. Sunucularımızın limitlerinin yetersiz gelmesi ve özel sunucu gereksinimi duyulması durumunda tarafınıza şirket olarak kâr beklentisi içerisine girmeden ek sunucu hizmeti uygun fiyatlar ile sunulabilecektir. Bu noktada şirket olarak tamamen müşterilere karşı iyi niyet ile yaklaşmakta ve kesinlikle art niyetli bir tavır almamaktayız.
Evet, satın aldığınız tarihte belirtilen yıllık yenileme ücretleri kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca sabittir.

KILAVUZ E-Ticaret Paketi ile Türkiye’de İLK olarak anahtar teslim e-ticaret sistemi sunuyoruz.

 • Pazaryerlerine mağaza başvurularınızın yapılması ve takibi
 • Sanal POS için başvuru ve entegrasyonu
 • Ürün Kategorilerinizin belirlenmesi
 • Satış stratejilerinizin belirlenmesi
 • Kargo Anlaşması yapılması ve entegrasyonu

Kılavuz Paket ile, size sistemi teslim ettiğimiz gün tüm platformlarda aktif olarak satışa başlayabilirsiniz. Ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Sorularınız mı Var?

Numaranızı Bırakın, Hemen Dönüş Yapalım.

ücretsiz

DEmo E-Ticaret Sitesi talebi

İnceleyin & Karar Verin